WARSZTATY WOKALNE RZESZÓW 2022

z Malwiną Masternak przy akompaniamencie Inigo Ruiz de Gordejuela

14-15.07.2022r. – grupa początkująca

15-16.07.2022r. – grupa zaawansowana

W programie dwa koncerty:

15.07.2022r. – koncert w Piwnicach Rzeszowskich

17.07.2022r. – koncert promujący płytę „Perspektywa”

z udziałem uczestników warsztatów

Miejsce : Hotel Prezydencki                            w Rzeszowie

Cena: 450 zł

Szczegóły na stronie www.stowarzyszenieap.com i na fanpage: Stowarzyszenia Artystów Podkarpacia

KILKA SŁÓW O ARTYSTCE..

Malwina to polska wokalistka, kompozytorka i pedagog specjalizująca się w jazzie i muzyce współczesnej. Ukończyła prestiżową uczelnię Berklee Global Jazz Institute w Bostonie (USA), gdzie studiowała pod okiem m.in. takich osobistości jak Terri Lyne Carrington, Danilo Pérez i John Patitucci.

Aktywnie koncertuje na całym świecie, mimo młodego wieku wystąpiła w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Chinach, koncertowała w Europie i Ameryce Południowej. Jednym z ostatnich osiągnięć jest występ w prestiżowej Dizzy’s Club Coca-Cola w Nowym Jorku jako członek zespołu kierowanego przez Johna Pattitucciego.

Malwina jest również zapalonym pedagogiem wokalnym oraz muzycznym. Jako studentka Berklee College of Music stworzyła wokalny zespół jazzowy. Wybrany repertuar komponowała oraz aranżowała czerpiąc zarówno z jazzu, jak i muzyki klasycznej.

Tytuły naukowe uzyskane przez Malwinę Masternak to: Master of Music in Contemporary Performance (Global Jazz Concentration) - magisterium uzyskane w Berklee Global Jazz Institute (czerwiec 2019), ukonczony program Voice Performance – Berklee College of Music (Maj 2018), licencjat z zakresu jazzu i muzyki rozrywkowej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. (2013).

We wrześniu 2019 roku Malwina pracowała jako trener wokalny w Musikene, Uniwersytecie Muzycznym w Kraju Basków. Obecnie prowadzi kliniki jazzowe na całym świecie. W styczniu 2021 r. zaprezentowała klinikę podczas Panama Jazz Festival, gdzie została zaproszona przez swojego mentora - zdobywcę nagrody Grammy - pianistę Danilo Pereza. Oprócz Malwiny, wystąpił

i poprowadził warsztaty mistrzowskie: John Patitucci, Brian Blade, Wayne Shorter i wielu innych. Aktualnie wykłada wokalistyke jazzowa na Uniwersytecie w Chile oraz prowadzi chór jazzowy do którego tworzy aranże.

Debiutancki album Malwiny Masternak „Perspektywa”, który obecnie promuje, oddaje perspektywę jej podróży poprzez różne kraje, idee i muzyczne inspiracje z ostatnich lat. Połączenie tych perspektyw daje słuchaczowi szansę zanurzenia się w świat kompozycji Malwiny napisanych do wierszy legendarnych polskich

i międzynarodowych pisarzy, takich jak Leopold Staff, Wisława Szymborska, Maya Angelou czy William Davis oraz aranżacji standardów jazzowych. Na albumie możemy posłuchać hiszpańskiego pianistę, Iñigo Ruiz de Gordejuela, zwycięzcę nagrody BBK za Najlepszy Album Jazzowy Roku (2019), perkusistę Daniela Lizarraga, holenderskiego kontrabasistę Jorta Terwajna oraz gościa specjalnego, perkusistkę, kompozytorkę, 6-krotna zdobywczyni nagrody Grammy Awards, Terri Lyne Carrington.

ważne informacje

UWAGA!!!

Opłatę za warsztaty należy wpłacić na poniższy rachunek

Agencja Artystyczna

Ul. Truskawkowa 8, 35-103 Rzeszów

93 1140 2004 0000 3402 4176 6337

Opłata powinna zawierać informacje:

w tytule: Imię i nazwisko uczestnika warsztatów, Warsztaty z Malwiną Masternak w Rzeszowie

Opłata za udział w warsztatach nie podlega zwrotowi. Dojazd i noclegi oraz pozostałe wyżywienie uczestnicy opłacają samodzielnie.

SZCZEGÓŁY

Miło nam poinformować, że w dniach

14-17.07.2022r. odbędą się warsztaty wokalne ze światowej sławy wokalistką jazzową – Malwiną Masternak.

Korzystamy z okazji, że Malwina przylatuje w tym terminie do Rzeszowa promować swoją debiutancką płytę „Perspektywa”, poprosiliśmy Ją o przeprowadzenie warsztatów dla osób z terenu całego kraju, które chcą się rozwijać wokalnie i poszerzać swoje umiejętności.

Zgłosić może się każdy, począwszy od osób zaczynających dopiero swoją przygodę ze śpiewem, jak i osoby zaawansowane (instruktorzy wokalni pracujący w instytucjach kultury, studenci kierunków artystycznych).

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY:

This is your Project description. Provide a brief summary to help visitors understand the context and background of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

Project Name

This is your Project description. A brief summary can help visitors understand the context of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

Dziękujemy za zgłoszenie!

282330518_534299205086746_3357242881715127363_n.jpg